WSV De Nieuwe Haven
Watersportvereniging De Nieuwe Haven is de vereniging in Schiedam waar u graag wilt liggen. Dichtbij de restaurants en de winkels in de binnenstad en we hebben alle voorzieningen.
Beste watersporters,
Zoals jullie wellicht eerder hebben vernomen, zal de brugbediening aangepast worden. Hierbij de officiële berichtgeving:
De gemeente staat voor de moeilijke taak om te bezuinigen. Er worden op meerdere vlakken maatregelen genomen, wat resulteert in lastige keuzes. Een van de maatregelen waarop bezuinigd wordt is de brugbediening. Dit wordt gedaan door de openingstijden van de bruggen te beperken. Dit houdt in dat de brugbediening één uur later zal starten en op woensdagen niet meer wordt bediend. Dit besluit betekent dat in Schiedam de volgende bedieningstijden gelden.
Voor het vaarseizoen van 1 april tot 1 november zijn de bedieningstijden van de bruggen als volgt:
- Maandag, dinsdag en donderdag van 10:00 uur tot 17:00 uur
- Vrijdag t/m zondag van 10:00 uur tot 20:30 uur
Buiten het vaarseizoen zijn de bedieningstijden als volgt:
- Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag bediening op aanvraag van 10:00 uur tot 17:00 uur
Door te kiezen voor deze maatregelen bereiken we een aanzienlijke bezuiniging terwijl we de impact beperken.
Met vriendelijke groeten,
Norbert Kershaw
Beleidsmedewerker Cultuur, Toerisme en Vrijetijdseconomie
Team Economie, Cultuur & Stadspromotie
06 25 35 64 57